Často kladené dotazy

a odpovědi na ně

Jak se k nám dostat?

Do obce Rudice jezdí autobusy linky 231, máme i zástavku Rudice, rozcestí 2.0, kde zastavuje i linka 167. Více informací na obecních stránkách.

Kde mohu zaparkovat?

Návštěvníky přijíždějící autem prosíme, aby využili parkoviště pro větrný mlýn a rudické propadání, také můžete využít rudické parkoviště nejen pro autobusy a po cestě z něj prozkoumat krásné okolí obce Rudice.

Jak je to se vstupným a rezervacemi?

Vstupenku si do našeho Pohádkového lesa kupují jen děti, pro dospělé máme vstupné dobrovolné. Vstupenku pro děti lze rezervovat na těchto stránkách, ale nelze ji koupit, kupuje se až na místě, a to pouze v hotovosti.

Co vše dostanu za vstupné?

Děti dostanou papír, na který dostávají razítka v našem Pohádkovém lese, a na konci lesa za něj dostanou buřt s chlebem, dále je v ceně hrníček čaje a památeční placka.

Je nutná rezervace i pro dospělé?

Ne, stačí udělat rezervaci jen dítěti.

Je cesta vhodná pro kočárek a malé děti?

Ano, náš Pohádkový les vede po zpevněné cestě dlouhé cca 5 kilometrů.

Koná se akce za každého počasí?

Postavičky z našeho Pohádkového lesa se deště a jiných přírodních rozmarů nebojí, takže akce se koná i za nepříznivého počasí.

Nepřišel mi e-mail

Pokud Vám od nás nedorazil jakýkoliv e-mail, ať už potvrzovací nebo informační, prohledejte nejprve složku SPAM. Když ani to nepomůže, napište nám e-mail a my Vám tento e-mail rádi znovu přepošleme.